Dnes je 10. srpen 2022, svátek má Vavřinec
Reklama   •   Koupit reklamu
Úvod Tip na výlet / Aktuálně Za vysvědčení na pohár, do bazénu nebo do ZOO Vytvořit článek
Za vysvědčení na pohár, do bazénu nebo do ZOO
Michal Jůza - 29. 06. 2022    263    0 Líbil se vám tento článek?

Na oslavu konce školního roku je pro děti připravena ve Slaném a okolí řada odměn za dobré známky nebo jen za vysvědčení. Zdarma se můžete vykoupat v Aquaparku Slaný, zajít na pohár nebo za zvířátky a doprovodným programem do ZOO.

Ve Slaném můžete s dětmi oslavit vysvědčení třeba v místním aquaparku. 30. června tu budou mít děti za vysvědčení neomezený vstup zdarma, stačí ho předložit u pokladny. Otevírací doba je od 9 do 22 hodin.

Kdo dává přednost sladké odměně, může ve čtvrtek vyrazit do Hemerkova statku. Děti tu budou mít za vysvědčení pohár zdarma.

Slánská Knihovna Václava Štecha zase bude rozdávat dětem dárky za jedničku z češtiny. Stačí v době od 9 do 17 hodin přinést ukázat vysvědčení do Oddělení pro děti.

Vysvědčení může zajistit i vstup do ZOO

Jen tento čtvrtek budou mít děti do 15 let s jedničkou z přírodovědných předmětů vstup do ZOO Praha za 1 Kč. Připraven je tu dětský od 10 do 16 hodin zábavný program, a zajímavé budou i naučné pátrací prohlídky, při kterých se s průvodci vydají po stopách volně žijících živočichů. Začátek prohlídek je ve 12, 13 a 14 hodin.

Podobnou akci pro školáky připravil i Zoopark Zájezd. Pokud na pokladně předloží vysvědčení s jedničkou z přírodovědy, přírodopisu nebo biologie, dostanou vstup do zoo zdarma.

Ani ti s horšími známkami si nemusejí zoufat. Za zvířátky zdarma mohou vyrazit do menšího Zooparku Zelčín, který je od Slaného asi půl hodiny jízdy směrem na Mělník. Zde budou mít vstup zdarma všechny děti do 15 let a jako bonus se budou moci svézt na koni.

Zábavní park za polovinu

Akci pro celou rodinu připravil k vysvědčení zábavní park Majaland a vedlejší Dinosaurium Museum Prague. Děti i doprovod si mohou za poloviční vstupné užít klidně celý den na atrakcích, děti navíc získají zmrzlinu zdarma, čekají je prodloužené jízdy nebo setkání s včelkou Májou. Stejné podmínky platí i na vstup na expozici dinosauřích fosílií. Navíc tu bude připraven Dino kvíz s plyšovou odměnou na konci, rýžování českých granátů nebo možnost selfie s Tyranosaurem rex.

 

Zdroj obr.: Pixnio

 

 


Líbil se vám tento článek?

Komentáře
Přidejte váš názor

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Přihlásit se

Výběr článků
Michal Jůza - před 18 hodinami
Středočeský kraj vyhlásil další ročník ankety Cena hejtmanky. V rámci ní můžete nominovat občany ze svého okolí, kteří pomáhají os...
Michal Jůza - 04. 08. 2022
První srpnový víkend bude plný akcí pro děti i pro milovníky hudby a historie. Vybrat si můžete mezi pouťovou oslavou, středověkou...
Michal Jůza - 02. 08. 2022
Ačkoliv letní měsíce obvykle bývají spíše klidnější, ve Slaném se toho událo celkem dost. Došlo k otevření zrenovovaného parku v D...
Premium články
Lokomotivní depo v Lužné u Rakovníka sloužilo pravidelnému provozu do poloviny 90. let minulého století. Už tehdy v něm a jeho oko...
Ať už do Železničního muzea Zlonice zamíříte v sobotu 21. května 2022 ze směru od Straškova, Loun nebo Slaného, máte jedinečnou př...
Reklama   •   Koupit reklamu