Dnes je 1. červenec 2022, svátek má Jaroslava
Reklama   •   Koupit reklamu
Úvod Aktuálně V novém seriálu TV Prima z okolí Slaného si můžete zahrát i vy Vytvořit článek
V novém seriálu TV Prima z okolí Slaného si můžete zahrát i vy
Michal Jůza - 08. 06. 2022    341    0 Líbil se vám tento článek?

Ve Slaném a okolí se bude od poloviny června natáčet nový seriál TV Prima. Můžete se v něm objevit i vy, televize právě vypsala online registraci pro komparzisty.   

Samotné natáčení bude probíhat od poloviny června do poloviny srpna 2022, a pak v první polovině září převážně nedaleko od města Slaný. Tři natáčecí dny jsou plánovány přímo ve Slaném, a to 29. - 30. června a 2. července. 

Natáčení povede režisér Karel Janák, který točil třeba filmy Snowborďáci a Rafťáci nebo pohádky Jak si nevzít princeznu, O vánoční hvězdě.

TV Prima nabízí občanům ze Slaného a okolí možnost zúčastnit se natáčení. Za jeden natáčecí den, který zpravidla trvá 12 hodin, dostanou komparzisté odměnu 1000 Kč. Celkem se bude obsazovat přes 500 lidí různého věku, už od nejmenších dětí až po dědečky a babičky. Zejména starších lidí bude podle televize potřeba hodně.

Zájemci se mohou registrovat online ZDE, nemusíte tedy nikam jezdit. Pokud se přihlásíte, a budete vybráni, uvidíte, jak takové natáčení probíhá a stanete se i jeho součástí.

 

 


Líbil se vám tento článek?

Komentáře
Přidejte váš názor

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Přihlásit se

Výběr článků
Michal Jůza - před 14 hodinami
První červencový víkend přivítá letní prázdniny několika menšími akcemi. Rodiny s dětmi si budou moci užít pouťové posezení, progr...
Michal Jůza - 29. 06. 2022
Na oslavu konce školního roku je pro děti připravena ve Slaném a okolí řada odměn za dobré známky nebo jen za vysvědčení. Zdarma s...
Michal Jůza - 28. 06. 2022
Ve středu 27. června 2022 proběhlo již 27. zasedání Zastupitelstva města Slaného. Bezmála tříhodinové setkání mělo na programu 21...
Reklama   •   Koupit reklamu