Dnes je 30. listopad 2021, svátek má Ondřej
     Reklama
Domů Kalendář akcí Slavnost světla Slaný Přidat událost
Slavnost světla Slaný
Redakce Infáček - 11. 11. 2021
Pořadatel:
Začátek:
Konec:
Redakce Infáček
27. 11. 2021
27. 11. 2021

Popis události

Masarykovo náměstí a vánoční osvětlení města se sice v sobotu 27. listopadu rozsvítí, ale plánovaná Slavnost světel byla kvůli zhoršení epidemiologické situace zrušena. Městu se ale narychlo podařilo připravit akci alespoň virtuálně. Od 16 hodin se tak můžete v online prostředí na Facebooku města Slaný nebo na YouTube kanále SlanýTV těšit na pohádku Slánské scény „Jak se stal Rumcajs loupežníkem“ a poté od 17 hodin na rozsvícení výzdoby.  I letos bude součástí předvánočního času na náměstí charitativní akce Strom splněných přání, díky které můžete udělat radost dětem z DDŠ.

Součástí předvánoční atmosféry bude letos opět charitativní akce Strom splněných přání. Na vánočním stromku, který bude přímo na náměstí, si můžete vybrat keramickou kometu s dopisem Ježíškovi od dětí z DDŠ.

Online program:

  • 16:00 - pohádka Jak se stal Rumcajs loupežníkem (hraje Slánská scéna)
  • 17:00 - rozsvěcení výzdoby města

Doprovodné akce: 

Od soboty 27. listopadu se také slánské muzeum ponoří do vánoční atmosféry, kdy se stálé expozice a chodby dočkají charakteristické výzdoby s ukázkami betlémů, starých vánočních ozdob, obrázků a českých tradic. Výstavu si budete moci prohlédnout až do 6. ledna.


Komentáře
Přidejte váš názor

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Přihlásit se
Reklama   •   Koupit reklamu