Dnes je 25. květen 2022, svátek má Viola
Reklama   •   Koupit reklamu
Úvod Tip na výlet / Kultura TIPY NA VÍKEND: Zabijačka, Krtečkovo kino, cesta do minulosti a mnohé další Vytvořit článek
TIPY NA VÍKEND: Zabijačka, Krtečkovo kino, cesta do minulosti a mnohé další
Michal Jůza - 14. 01. 2022    655    0 Líbil se vám tento článek?

Další lednový víkend láká na akce pro děti plné pohádkových bytostí i zvířátek. Nechybí ani sportovní výzvy nebo gurmánská potěšení. Během nich se dokonce můžete vrátit do minulosti. Podívejte se blíže na naše tipy.

Sobota 15. 1.

Zimní běh Iva Domanského na kladenském Sletišti nabízí možnost zazávodit si na 6 km dlouhé zpevněné trase. Start je v 10:30 a přihlášku si lze předem vyplnit ZDE. A pokud si chcete užít více adrenalinu, můžete se zúčastnit zahájení sezóny v Paintballu Rynholec.  

S dětmi můžete vyrazit třeba na Discohrátky s Bárou Ladrovou a myšákem Edou do žilinského sálu v Alfatau Coffee. Těšit se můžete na program plný pohádkových bytostí.

Lednová zabijačka v kladenském Aktoffka Art Club zase potěší všechny milovníky masa. Prodej čerstvě připravených zabijačkových dobrot začne v sobotu v 10:30, ale rezervovat si je můžete už nyní telefonicky na čísle 731 593 894.

Viktoriánské potěšení je pro každého, kdo si chce zkusit návrat v čase do viktoriánské éry. V kladenském Domě 550 si od 18:15 vyzkoušíte pobyt v hraběcím salonu se služebnictvem a ochutnáte 7chodové menu z oslavy královny Viktorie z přelomu 19. a 20. století.

Neděle 16. 1.

Pokud máte rádi fotografie Jana Saudka, zajeďte se podívat na jeho výstavu do Muzea T. G. Masaryka v Lánech. Expozice je otevřena od 10 do 16 hodin.

Nebo si můžete zajít do kina na nejnovější verzi oblíbené pohádky o Popelce – Tři přání pro Popelku. Slánské kino ji hraje od 17 hodin.

Pro celý víkend je pro veřejnost otevřena novinka v Kladenském zámku v podobě Krtečkova kina umístěného v herně pro děti. Promítají se zde krásné zimní pohádky, které v chladném počasí zahřejí u srdce.

Na celý víkend se tentokrát rozšíří i oblíbené veřejné bruslení ve Slaném. V sobotu bude probíhat od 18 do 20 hodin a v neděli od 17:30 do 19:30.

Ať už se vydáte kamkoliv, přejeme vám krásný víkend!


Líbil se vám tento článek?

Komentáře
Přidejte váš názor

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Přihlásit se

Výběr článků
Michal Jůza - před 22 hodinami
Společnost Lidl nedávno oznámila svůj záměr otevřít ve Slaném druhou prodejnu v ulici Dražkovická. Ta má obsloužit hustě obydlenou...
Michal Jůza - 19. 05. 2022
Nadcházející květnový víkend se vrátíme do dob dávno minulých. Připomeneme si husity i staročeské tradice. Více akcí v jednom dni...
Michal Jůza - 18. 05. 2022
V budově staré radnice ve Slaném vznikne nové kontaktní místo policie, tak zvaný POL POINT. Jde o moderní způsob komunikace občana...
Reklama   •   Koupit reklamu