Dnes je 30. březen 2023, svátek má Arnošt
Reklama   •   Koupit reklamu
Úvod Tip na výlet / Kultura TIPY NA VÍKEND: plesy, party time, laserball či bruslení Vytvořit článek
TIPY NA VÍKEND: plesy, party time, laserball či bruslení
Michal Jůza - 27. 01. 2023    0 Líbil se vám tento článek?

Poslední lednový víkend bude plný tanečních možností. Vybrat si budete moci z plesů nebo DJ party. Slánská ledová plocha bude po oba dny otevřena veřejnému bruslení. Těšit se můžete i na voňavé tvoření nebo závodní akce i pro amatéry. Nechte se inspirovat našimi tipy.

Sobota 28. 1.

Sobotní dopoledne ve Slaném bude patřit závodům s modely sportovních vozů na autodráze pro volně příchozí. Ty se konají v rámci tradiční Velké ceny Slaného.

Odpolední tip zase potěší tvořivé ručičky. Na kurzu voňavých mýdel v Tuřanech si můžete vyrobit osm originálních kousků z vysoce kvalitních přírodních materiálů.

V jezdeckém centru v Královicích se bude konat Party time - slavnostní vyhlášení výkonnostního žebříčku WEČR s doprovodnou party pro veřejnost pod taktovkou DJ Stephena.

Pokračuje plesová sezóna a i tuto sobotu bude hned několik možností, kam si jít zatančit. Můžete si vybrat třeba Hejtmanský ples ve Slaném, kde bude hrát kapela Carolina band a plesovou atmosféru doplní tradiční tombola a módní přehlídka.

Další alternativou bude Reprezentační ples obce Královice. Tady zase potěší kapela Tancovačka, profesionální tanečníci či půlnoční překvapení v podobě vystoupení s muzikálovými písněmi.

Neděle 29. 1.

Neděle potěší milovníky lasergame, kteří si mohou na Kladně poměřit své síly s ostatními na Turnaji laserball, což je kombinace lasergame a míčových her.

Víkend 28. a 29. 1.

Po celý víkend bude ve Slaném opět možnost zajezdit si na ledové ploše zimního stadionu v rámci veřejného bruslení.

Ať už se vydáte kamkoliv, přejeme vám krásný víkend!

 


Líbil se vám tento článek?

Komentáře
Přidejte váš názor

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Přihlásit se

Výběr článků
Michal Jůza - před 2 hodinami
V letním kině ve Slaném probíhá obnova stánků. Ty stávající již byly ve velmi neuspokojivém stavu a musely být zlikvidovány. Nově...
Michal Jůza - před 3 hodinami
Aprílový víkend bude plný vítání jara, jarmarků, velikonočních dekorací i tematických akcí pro celé rodiny. Program pro děti připr...
Michal Jůza - před 14 hodinami
Česká pošta plánuje od 1. června 2023 uzavřít bez náhrady až 300 poboček. Obavy mají hlavně větší obce s více pobočkami, kterých s...
Reklama   •   Koupit reklamu