Dnes je 9. červen 2023, svátek má Stanislava
Reklama   •   Koupit reklamu
Úvod Aktuálně / Černá kronika Střet autobusu s elektrokoloběžkou u Smečna zmařil lidský život Vytvořit článek
Střet autobusu s elektrokoloběžkou u Smečna zmařil lidský život
Michal Jůza - 13. 02. 2023    506    0 Líbil se vám tento článek?

Mezi Smečnem a Kačicí v pondělí brzy ráno zemřel po srážce s autobusem muž jedoucí na elektrokoloběžce. Okolnostmi nehody se zabývají kriminalisté. Muž nebyl dostatečně viditelný a nebyl ani chráněn helmou. 

V pondělí 13. února 2023, krátce před půl pátou ráno, vyjížděly všechny složky integrovaného záchranného systému ke střetu autobusu s elektrokoloběžkou, k němuž došlo na silnici mezi obcemi Smečno a Kačice.

Podle dosavadního šetření na místě došlo k dopravní nehodě tak, že 62letý řidič elektrokoloběžky jel ve směru od Smečna na Kačici a vzhledem k tomu, že muž nebyl pravděpodobně osvětlený a byl oblečený do tmavého oblečení, řidič autobusu ho neviděl a vlivem toho došlo ke střetu," popsala policejní mluvčí Renata Richterová. 

Řidiče elektrokoloběžky, který neměl při jízdě na hlavě helmu, záchranáři resuscitovali několik desítek minut, bohužel ale muž na místě nakonec podlehl vážnému zranění. 

Okolnostmi a příčinou dopravní nehody se nyní zabývají kladenští kriminalisté, kteří u zemřelého nařídili soudní pitvu pro přesné zjištění příčiny smrti.

Komunikace, kde došlo ke střetu, byla po celou dobu uzavřena. Provoz byl obnoven před osmou hodinou ranní. 

 

Zdroj obr.: PČR Středočeského krajeLíbil se vám tento článek?

Komentáře
  • Tomáš Čech Avatar
    Tomáš Čech - před 3 měsíci
    To je smutné - být vidět je důležité :(

Přidejte váš názor

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Přihlásit se

Výběr článků
Michal Jůza - před 22 hodinami
Nadcházející červnový víkend bude otevírat zahrady. Dozvuky oslav svátku dětí zajistí dětské dny či pohádková zoo. Na své si přijd...
Michal Jůza - 06. 06. 2023
Při nehodě na silnici I/7 u Slaného zemřeli v pondělí odpoledne dva lidé a další jsou zranění. Střet s nákladním vozem nepřežil os...
Michal Jůza - 06. 06. 2023
Od dnešního dne (6. 6. 2023) až do konce léta nebude podle vyhlášené přechodné úpravy provozu na pozemních komunikacích možné voln...
Reklama   •   Koupit reklamu