Dnes je 8. červen 2023, svátek má Medard
Reklama   •   Koupit reklamu
Úvod Černá kronika Pomozte najít pohřešovaného muže, naposledy ho rodina viděla ve Slaném Vytvořit článek
Pomozte najít pohřešovaného muže, naposledy ho rodina viděla ve Slaném
Michal Jůza - 18. 05. 2023    338    0 Líbil se vám tento článek?

Policie a rodina prosí veřejnost o pomoc při hledání pohřešovaného muže ze Zlonic. Pátrání bylo vyhlášeno 17. května 2023, ale naposledy byl viděn před třemi dny ve Slaném u Lidlu. 

V úterý 16. května ráno kolem osmé ho můj manžel vezl ze Zlonic do Slaného a vysadil ho u Lidlu. Měl jet do Prahy do práce, ale tam již nedorazil a má vypnutý telefon," uvedla v prosbě o pomoc na sociálních sítích dcera pohřešovaného Alina. 

Oproti fotografii v titulku má muž nyní čerstvě ostříhané vlasy strojkem na krátko, cca 20 mm. Barva vlasů je šedá, oči modré a postava obézní. Na sobě měl při odchodu modrou lehkou bundu, světly béžový svetr a modré džíny. V ruce pak černý kufřík na dokumenty značky IKEA.

Táta pochází z Kazachstánu, mluví s přízvukem, v České republice žije již 20 let a má zde trvalý pobyt. Je mu 63 let a je vysoký kolem 175 centimetrů," doplnila popis dcera. 

Policie žádá občany, aby veškeré informace k pohřešované osobě sdělili na linku 158, případně nejbližší služebně Policie České republiky, nebo zaslali e-mail na adresu národního operačního centra Policejního prezídia Policie České republiky oopp@pcr.cz.

Kontakt pro jakékoliv informace zveřejnila i rodina, volat můžete na číslo 773492603.

Aktuální informace o pohřešování osoby najdete na webu Policie ČR ZDE.Líbil se vám tento článek?

Komentáře
Přidejte váš názor

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Přihlásit se

Výběr článků
Michal Jůza - před 22 hodinami
Nadcházející červnový víkend bude otevírat zahrady. Dozvuky oslav svátku dětí zajistí dětské dny či pohádková zoo. Na své si přijd...
Michal Jůza - 06. 06. 2023
Při nehodě na silnici I/7 u Slaného zemřeli v pondělí odpoledne dva lidé a další jsou zranění. Střet s nákladním vozem nepřežil os...
Michal Jůza - 06. 06. 2023
Od dnešního dne (6. 6. 2023) až do konce léta nebude podle vyhlášené přechodné úpravy provozu na pozemních komunikacích možné voln...
Reklama   •   Koupit reklamu