Dnes je 30. březen 2023, svátek má Arnošt
Reklama   •   Koupit reklamu
Úvod Aktuálně / Sport Nominovat nejúspěšnější sportovce ve Slaném můžete i vy Vytvořit článek
Nominovat nejúspěšnější sportovce ve Slaném můžete i vy
Michal Jůza - 05. 12. 2022    0 Líbil se vám tento článek?

Slaný bude tradičně oceňovat úspěšné místní sportovce ve veřejné anketě o Nejúspěšnějšího sportovce roku 2022.  Smyslem akce je představit nadějné sportovce, kteří reprezentují město, ale i činnost sportovních organizací a poděkovat jim za dosažené výsledky v uplynulém roce. Nominace probíhají v mnoha kategoriích od mládeže po veterány a zapojit se mohou kluby i jednotlivci. 

Stalo se již tradicí, že v našem městě oceňujeme úspěšné sportovce ve veřejné anketě o Nejúspěšnějšího sportovce roku 2022. Smyslem ankety je veřejná prezentace sportovní činnosti klubů, sportovců a funkcionářů, ocenění jejich úspěchů za kalendářní rok 2022, případně poděkování nominovaným osobnostem za dlouhodobou práci pro sport ve Slaném,“ řekl starosta města Martin Hrabánek. 

Oceňování sportovců bude probíhat v několika kategoriích: Jednotlivci – dospělí, Jednotlivci – mládež, Kolektiv – dospělí, Kolektiv – mládež, Trenéři, Síň slávy.

Nominace sportovců můžete posílat na adresu veronika.novakova@meuslany.cz až do 15.12.2022. Je potřeba uvést jméno a příjmení nominovaného, jeho domácí klub a dosažené výsledky. Na základě těchto nominací bude spuštěno veřejné hlasování, které bude probíhat online na webu nejuspesnejsisportovecroku.cz. Hlasy sportovcům bude možné udělovat až do 14. ledna 2023.

Slavnostní vyhlášení ankety proběhne 20. ledna 2023 od 18 hodin v Městském divadle ve Slaném. Opět se můžete těšit na bohatý doprovodný program, ve kterém nebudou chybět přední umělci a sportovci.

Slaný se zapojením do ankety zařadí mezi třicítku měst České republiky, kde se za rok 2022 ocenění uděluje. Akci město připravuje ve spolupráci s agenturou SPORT ACTION s.r.o., která vyhlašování sportovců v ČR organizuje. 

 

Zdroj obr.: MěÚ Slaný


Líbil se vám tento článek?

Komentáře
Přidejte váš názor

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Přihlásit se

Výběr článků
Michal Jůza - před 1 hodinou
V letním kině ve Slaném probíhá obnova stánků. Ty stávající již byly ve velmi neuspokojivém stavu a musely být zlikvidovány. Nově...
Michal Jůza - před 2 hodinami
Aprílový víkend bude plný vítání jara, jarmarků, velikonočních dekorací i tematických akcí pro celé rodiny. Program pro děti připr...
Michal Jůza - před 13 hodinami
Česká pošta plánuje od 1. června 2023 uzavřít bez náhrady až 300 poboček. Obavy mají hlavně větší obce s více pobočkami, kterých s...
Reklama   •   Koupit reklamu