Dnes je 31. červenec 2021, svátek má Ignác
     Reklama
Domů Dusla s.r.o Přidat firmu
Dusla s.r.o
Lázeňská 840 Slaný 27401

Kovovýroba, přepravníky, kontejnery

Firma Dusla s. r. o., Slaný nabízí široký výběr vysoce kvalitních a funkčních garážových vrat TRIDO včetně odborné montáže, servisu a poradenství

Slaný, Praha, Kladno...

Firma Josef Dundr - Dusla s.r.o. je významný dodavatel svářečských, zámečnických, opravných a montážních prací. Zakázky vyhotovujeme pro firmy v České republice, pro zahraniční korporace, ale i pro běžné zákazníky, kteří nás navštíví na výrobně v Lázeňské ulici.

Zámečnictví - svářecí práce

Svářečské a zámečnické práce provádíme v širokém zastoupení – zejména pak kovovýroba a montáž vrat a vratových dílů, pojízdných bran i na motorické ovládání, schůdků, schodišť, zábradlí, mříží do oken a dveří, bezpečnostních výplní, dvířek, dveří, regálů, poliček, stojanů, držáků, stříšek, ocelových konstrukcí, plotů, zátaras, palet, kontejnerů, čekáren, laviček, ramp, anténních stojanů, nástaveb na auta, zastřešení, vývěsních skříní, pracovního nábytku, přístřešků, dopravníků a mnoho jiného. Na přání klientů poskytujeme i finální montáž.

Kovovýroba - kontejnery, schodiště..

Mezi naše výrobky patří například výklopné kontejnery, kontejnery s výklopným dnem, schodiště, montážní plošiny a další, které naleznete v sekci zámečnictví.

Rovněž se zabýváme výrobou stavebních a zemědělských strojů, včetně jejich příslušenství.

Povrchové úpravy

Jsme připraveni vyhovět potřebám našich klientů – od návrhů konstrukce, přes výrobu, až po povrchovou úpravu. Nabídnout můžeme závěrečné lakování práškovou barvou, žárové zinkování, galvanické pokovení, nátěry štětcem, nanášení barvy stříkací pistolí.

Kovoobrábění - stroje

O velké variabilitě naší výroby svědčí i použité nástroje kovoobrábění: soustruh, frézka, obrážečka, skružovačka, vrtačka, schaping a bruska. V případě zájmu vytváříme i prefabrikované výrobky pro sériovou výrobu

Vařiče asfaltu

Zároveň jsme jediná firma v České republice, poskytující servis přepravníků litého asfaltu 0,5t až 20t. Produkujeme zálivkové vařiče a jejich příslušenství, další doplňkové služby: přestavby, revize, půjčování vařičů.

 

Od svého založení v roce 1993 a reformaci v roce 2001 na Dusla s.r.o. jsme ušli velký kus cesty, zdokonalili své řemeslo a naučili se mnoho nového. Staňte se i Vy našimi zákazníky, spolupracujte s tradicí prověřenými odborníky.

 

Váš Josef Dundr za firmu Dusla s.r.o. - Slaný

Kontaktní údaje
Adresa: Lázeňská 840 Slaný 27401
Telefon: 602 640 157, 602 299 357
E-mail: dusla@dusla.cz
Reklama   •   Koupit reklamu