Dnes je 22. říjen 2021, svátek má Sabina
     Reklama
Úvod Aktuálně Bylo vydáno územní rozhodnutí pro plánovanou výstavbu pozemků na Hájích Vytvořit článek
Bylo vydáno územní rozhodnutí pro plánovanou výstavbu pozemků na Hájích
Karel Infáček - 16. 09. 2021    63    0 Líbil se vám tento článek?

Vydání územního rozhodnutí je základním dokumentem, který městu Slaný dovoluje konečně opravdu plánovat výstavbu pozemků, a jejich následný prodej zájemcům. Během procesu povolování došlo díky požadavkům správců inženýrských sítí k několika změnám, z nichž asi ta hlavní je, že nakonec bude k dispozici 66 pozemků čili o jeden méně, než původně bylo plánováno. Pozemky budou nabídnuty k prodeji formou aukce až po stanovení časového harmonogramu stavby stran dodavatelů.

Nyní usilovně pracujeme na detailním naplánování všech stavebních termínů tak, abychom co nejdříve oznámili termín spuštění prodeje pozemků zájemcům o stavbu rodinných domů. Poté, co získáme termíny od dodavatelů, zejména od společnosti, která bude zajišťovat výstavbu elektrických sítí, a která nám dělá z hlediska rychlosti výstavby největší starost, oznámíme aktualizovaný termín, kdy budou pozemky dány do prodeje“, sdělila manažerka rozvoje města Magdaléna Stýblová.

Zastupitelé města odsouhlasili prodej lukrativních pozemků v severní části města na podzim roku 2019. Budoucí rodinná zástavba se bude nacházet v přímém sousedství revitalizovaného lesoparku Háje. V tuto chvíli se územní rozhodnutí týká celé etapy I, ve které vznikne 45 pozemků. K pozemkům bude vybudována veškerá potřebná infrastruktura.

 

Připravila: Ing. Markéta Růtová, vnější vztahy, Městský úřad Slaný


TAG
Líbil se vám tento článek?

Komentáře
Přidejte váš názor

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Přihlásit se

Výběr článků
Karel Infáček - před 21 hodinami
Česko čeká ve čtvrtek nárazový vítr s rychlostí na horách dosahující až 125 kilometrů v hodině. Český hydrometeorologický ústav vy...
Karel Infáček - 19. 10. 2021
V pondělí 25. října 2021 se ve Slaném konají oslavy při příležitosti vzniku samostatného Československého státu.  
Reklama   •   Koupit reklamu