Dnes je 1. červenec 2022, svátek má Jaroslava
Reklama   •   Koupit reklamu
Úvod Aktuálně Aquapark ve Slaném otevře zahradu a chystá akci na vstupné Vytvořit článek
Aquapark ve Slaném otevře zahradu a chystá akci na vstupné
Michal Jůza - 15. 06. 2022    512    0 Líbil se vám tento článek?

Slánský aquapark už bude fungovat i s venkovní zahradou. Od pátku 17. června až do konce měsíce navíc při delším pobytu ušetříte, provozovatel chystá slevu 1 + 1 hodina zdarma. Na konci školního roku budou mít dokonce školáci při předložení vysvědčení vstup zdarma. Oblíbená atrakce tobogán bude kvůli řešení reklamace na krátký čas uzavřena.  

Už od pátku 17. června mohou návštěvníci slánské plavecké haly využít zvýhodněného vstupu, kdy za cenu jedné zaplacené hodiny získají automaticky vstupenku na 120 minut. Děti od tří do patnácti let, studenti a senioři tak zaplatí za dvě hodiny 80 Kč a dospělí 110 Kč. „Nejedná se o jedinou akci tohoto typu. Do budoucna, a zejména pak právě v létě, chceme aquapark promovat podobnými nabídkami a balíčky. Ať už se jedná o výrazně zlevněné rodinné vstupné apod.,“ slibuje místostarosta Slaného Radek Vondráček.

Od soboty 18. června pak bude opět otevřena i venkovní zahrada, která je často využívaná právě v horkých letních dnech. Návštěvníci tak budou mít možnost se slunit a relaxovat na travnaté ploše, kde je umístěno i mlžítko. Tento prostor zůstal jako jediný po dokončené rekonstrukci uzavřený. Trávník potřeboval ještě čas na zesílení a na střeše stále probíhaly drobné dokončovací práce, proto byla zahrada mimo provoz i z důvodu bezpečnosti. 

Pro žáky a studenty chystá aquapark malou odměnu na konci školního roku. Dne 30. června budou moci využít po předložení platného vysvědčení z daného roku vstup bez omezení zdarma. 

Tobogán bude na pět dní uzavřen 

Kvůli nutné reklamaci nového vstupu do tobogánu bude od pondělí 20. června na pět dnů atrakce uzavřena. „Po několika dnech provozu byly pod horní podestou vstupu do tobogánu zjištěny stékající kapky rezavé vody. Po konzultaci se stavebním dozorem je to pravděpodobně způsobeno nedostatečným ošetřením původní ocelové konstrukce. V rámci reklamace tak bude muset dodavatel rozebrat poslední díl schodiště u vstupu do tobogánu, ocelovou konstrukci řádně ošetřit a horní díl namontovat zpět. Omlouváme se návštěvníkům za komplikace a děkujeme za pochopení,“ vysvětluje jednatel VSH Slaný Radek Hlavatý.

Zároveň bude kvůli řešení reklamace ve všední dny v týdnu od 20. do 24. června časově omezen provoz. Otevírat bude bazén až v 16 hodin, aby se veškeré práce stihly dokončit do víkendu. Od soboty 25. června už budou bazén i atrakce otevřeny v běžném režimu od pondělí do pátku od 14 do 22 hodin a o víkendu od 9 do 22 hodin. 

 

 


TAG
Líbil se vám tento článek?

Komentáře
Přidejte váš názor

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Přihlásit se

Výběr článků
Michal Jůza - před 13 hodinami
První červencový víkend přivítá letní prázdniny několika menšími akcemi. Rodiny s dětmi si budou moci užít pouťové posezení, progr...
Michal Jůza - 29. 06. 2022
Na oslavu konce školního roku je pro děti připravena ve Slaném a okolí řada odměn za dobré známky nebo jen za vysvědčení. Zdarma s...
Michal Jůza - 28. 06. 2022
Ve středu 27. června 2022 proběhlo již 27. zasedání Zastupitelstva města Slaného. Bezmála tříhodinové setkání mělo na programu 21...
Reklama   •   Koupit reklamu